آخرین بروز رسانی: 10ام شهریور, 1401

طناب کنفی بادوام و محکم

طناب کنفی طناب کنفی یکی از با دوام ترین طناب […]

طناب کنفی

طناب کنفی یکی از با دوام ترین طناب ها در استفاده های صنعتی و کشاورزی جهان در حال حاضر می باشد که به علت دارا بودن الیاف طبیعی در مواجهه با رطوبت نه تنها از استحکام آن کاسته نمی شود بلکه بسیار محکم تر و ماندگار تر می گردد.
این در مجموعه ما الیاف طبیعی با کیفیت بالا، از مواد اولیه سازگار با محیط زیست و تجدید پذیر ساخته شده است که 100٪ قابلیت بازیافت را فراهم می کند. از نظر ابعادی پایدار است، دارای سطح نرم ابریشمی، درخشان و با رنگ طلایی است. طناب باعث تحریک پوست نمی شود. استحکام کششی بالا، الکتریسیته کم، جذب آب بالا، خواص باکتری کشی را ارائه می دهد و به الکتریسیته ساکن حساس نیست.
با توجه به خواص سازگار با محیط زیست جوت، طناب های کنفی یک ماده کمکی ضروری و مهمتر از همه برای کشاورزی ارگانیک و باغبانی است. همچنین یک عنصر خلاقانه عالی در طراحی فضاهای داخلی و دکوراسیون های مختلف است.
نکته:
قطر مورد نیاز خود را میتوانید در فروشگاه جستوجو کنید، برای مثال به سایز 10 میلی متر طناب نیاز دارید، طناب 10 را در قسمت جستوی محصول وارد کنید. و شما آن پیدا خواهید کرد . بنا به درخواست شما طناب مورد نیاز شما را در قطعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم. پس از دریافت تاییدیه سفارش، لطفا خواسته های خود را با ما در میان بگذارید. طناب ها به صورت 10 کیلویی می باشد.
توجه داشته باشید:
طناب های کنفی برای بالا رفتن یا بلند کردن بارهای سنگین مناسب نیستند. این یک محصول طبیعی است که می تواند در فضای باز تجزیه شود و مستعد رطوبت است. طناب های کنفی نیز دارای بوی طبیعی قوی هستند که به این سرعت تبخیر نمی شوند. بوی قوی تر بعد از چند ماه تبخیر می شود، اما برای همیشه جوت طبیعی بوی خاصی می دهد.

برای خرید انواع طناب کنفی وارد فروشگاه شوید.

محصولات کنفی ما در صفحه اینستاگرام قابل مشاهده و بررسی می باشد.