پرداخت ایمن و مطمئن

پرداخت اینترنتی با تمام ویژگی های مثبت می تواند خطراتی را نیز در پی داشته باشد. امروزه مشکلات زیادی در خرید اینترنتی بوجود می آید که ممکن است بر امنیت و اعتبار پرداخت آنلاین اثرات منفی برجای بگذارد. بخصوص در شرایط حال حاضر که پرداخت اینترنتی روز به روز درحال گسترش است.

گروه تولیدی آریو نخ متعهد به عرضه محصولات با کیفیت و فروشگاه روش های پرداخت ایمن مختلفی را پیش بینی نموده و در اختیار خریداران قرار داده است تا علاوه بر خرید محصولاتی با کیفیت و درجه یک این اطمینان خاطر را نیز داشته باشید که هیچگونه مشکلی در پرداخت هزینه محصولات بوجود نخواهد آمد.

یکی از اصلی ترین دغدغه های ما حفظ حریم و اطلاعات شخصی مخاطبین است. چرا که شما با پرداخت اینترنتی اطلاعاتی نظیر شماره کارت، کد اعتبار سنجی، تاریخ انقضای کارت و پست الکترونیک خود را وارد خواهید کرد. حفظ امنیت سایت و شرایط پرداخت می تواند فضایی را ایجاد سازد که خریداران و مخاطبین بدون هیچگونه تردید اقدام به خرید نمایند. وجود عبارت https درج شده پیش از آدرس صفحه و همچنین با بررسی URL صفحات اینترنتی می‌توان تشخیص داد که وارد درگاه بانکی شده و می توانید با اطمینان خاطر اقدام به پرداخت اینترنتی نمایید.

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز پویا را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.